Skip to content Skip to footer

Unisystem proponuje najlepsze rozwiązania

Unisystem proponuje najlepsze rozwiązania

Unisystem jest wiodącą marką na rynku ekranów, paneli dotykowych i rozwiązań, które mają na celu wizualizację obrazu. Powstała w 1995 roku i od tamtego czasu dynamicznie rozwija się, nawiązuje współprace ze strategicznymi kontrahentami i stale zaskakuje nowinkami technicznymi.

Krótka historia powstania firmy

Unisystem to dystrybutor wyświetlaczy, paneli dotykowych, a także dostawca wielu ciekawych rozwiązań, które mają na celu zobrazowanie informacji. W projektach wykorzystuje ekrany takie, jakie klient sobie zażyczy (np. OLED, EDP, LCD TFT).

Firmę założono w 1995 roku. 27 lat działalności pozwoliło na wprowadzenie na rynku innowacyjnych rozwiązań i nawiązanie współpracy z ważnymi klientami. Unisystem współpracuje z takimi firmami, jak: Winstar, Litemax, AMT, DFI oraz EINK. Z ważniejszych wydarzeń można wskazać na uzyskanie certyfikatu ISO9001-2008 w 2008 roku, wdrożenie systemu zarządzającego magazynem, w 2015 roku otworzenie Cleanroom, gdzie składane były panele dotykowe i ekrany. Rok później powstał pierwszy Showroom służący do prezentacji produktów. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie https://www.unisystem.pl/pl.

Co wyróżnia Unisystem na tle konkurencji?

Głównie bogate doświadczenie – aż 27 lat działalności firmy. Unisystem zatrudnia najlepszych specjalistów optoelektroniki. Osoby te wyróżniają się wiedzą ekspercką. Rozwiązania oferowane przez Unisystem są innowacyjne i usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego klienta.

Na rynku dostępne są tylko starannie wyselekcjonowane produkty. Firma udziela wsparcia technicznego na każdym etapie projektu.

Zastosowanie produktów

Rozwiązania proponowane przez Unisystem znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia codziennego.

Spotykamy się z nimi na co dzień między innymi w: sklepie (POS), medycynie, transporcie, automatyzacji przemysłu, motoryzacji, IoT (Smart Home), Automatach Vendingowych oraz Digital Signage.

Leave a comment