Skip to content Skip to footer

Powiększone usta – czemu są tak popularne?

Medycyna estetyczna jest coraz bardziej rozwinięta, przez co można wykonywać różne zabiegi w praktycznie bezbolesny sposób. Dobrze jest dodać, że popularnym zabiegiem, zwłaszcza wśród kobiet jest powiększanie ust.

Czym jest powiększanie ust?

Zabieg ten polega na tym, by lekarz za pomocą specjalnych urządzeń i substancji powiększył usta do pożądanej wielkości. Co ważne, to wcześniej pacjent zostaje znieczulony miejscowo, dzięki czemu zabieg odbywa się bezboleśnie. Dobrze jest też dodać, że powiększać usta można już nawet co pół roku, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Gdzie wykonywać powiększanie ust?

Dobrze jest robić to w renomowanej klinice, w której przyjmują doświadczeni lekarze i jest używany najnowocześniejszy sprzęt. Dlatego też świetnym rozwiązaniem jest https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/. Warto jest dodać, że do tej kliniki można umówić się online, telefoniczne lub osobiście, dzięki czemu pacjent ma dużo rozwiązań do wyboru.

Kiedy można spodziewać się efektu?

Efekt powiększania ust jest praktycznie natychmiastowy, dzięki czemu pacjenci mogą już po wyjściu z gabinetu widzieć znaczną różnicę. Dobrze jest też dodać, że po zabiegu nie zaleca się wykonywania ćwiczeń na siłowni, wizyt na basenie czy w solarium, gdyż mogłoby to zaszkodzić pacjentowi.

Czy można zobaczyć galerię zdjęć wykonanych zabiegów?

Każdy pacjent chce wcześniej zobaczyć, jak dana klinika wykonuje różne zabiegi u innych, dlatego też na stronie https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust można zobaczyć efekty wykonanego zabiegu u pacjentów. Tym sposobem każdy wie już, czego się może spodziewać po zabiegu.

Dobrze jest też dodać, że lekarze, którzy wykonują powiększanie ust, wcześniej przeprowadzają także wywiad z pacjentem, dzięki czemu wiedzą, czy dana osoba może mieć wykonany zabieg. Warto dodać, że kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie mogą wykonać powiększania ust, oraz osoby, które chorują na cukrzyce. Cena zabiegu zależna jest między innymi od tego, ile kwasu zużyto w trakcie powiększania ust.

Leave a comment