Skip to content Skip to footer

Powiększenie ust

Powiększenie ust

Delikatne, różowe i pełne, takie usta dodają uroku i pewności siebie każdej kobiecie. Dzięki produktom kosmetycznym można je podkreślić i uwydatnić, jednak jest to czasochłonne. Dlatego warto skorzystać z usług medycyny estetycznej i zaoszczędzić kilka minut przed wyjściem z domu.

Powiększanie ust

Modelowanie ust odbywa się w gabinecie kosmetycznym lub gabinecie medycyny estetycznej. Oczekiwany efekt można uzyskać za pomocą wstrzykiwania specjalnych wypełniaczy, własnej tkanki tłuszczowej lub implantów. Inną metodą jest wykonanie makijażu permanentnego.Metodą wybieraną przez największą ilość kobiet jest wypełnienie za pomocą kwasu hialuronowego. Jest to skuteczny oraz w pełni bezpieczny sposób powiększenia ust. Efekt w zależności od organizmu utrzymuje się przez około rok. Po tym czasie zaleca się powtórzyć zabieg, aby nadal cieszyć się zadbanymi, pełnymi ustami.

Kwas hialuronowy

Mało kto wie, że jest to substancja naturalnie występująca w ludzkich tkankach. Jego rola jest bardzo ważna — pozwala zachować młody wygląd skóry, napina ją i wygładza. Dlatego tak chętnie używany jest przez lekarzy i kosmetologów.Jest stosowany jako wypełniacz do modelowania i konturowania ust. Stosowany preparat umożliwia korektę kształtu oraz wielkości ust. Dodatkowo wargi są nawilżone co dodatkowo poprawia ich wygląd.

Przebieg zabiegu

Decydując się na zabieg powiększenia ust należy wybrać odpowiednie miejsce, z gronem wyszkolonych specjalistów. Warto zapoznać się z Say WOW!: https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa około 60 minut. Na usta nakładany jest krem znieczulający. Wykwalifikowana osoba zaczyna podawanie kwasu za pomocą cienkiej igły. Następnie okolice wstrzyknięcia kwasu są delikatnie masowane, aby preparat został dokładnie rozprowadzony, a ewentualne nierówności wygładzone. Po zabiegu usta mogą być lekko zaczerwienione, opuchnięte, a w miejscu wstrzyknięcia mogą pojawić się małe siniaki. Na szczęście te zmiany są chwilowe i znikają po kilku dniach. Po tym czasie można cieszyć się pięknym efektem wypełnionych i nawilżonych ust.

Leave a comment